Chester Bennington Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mike'tan kendsiyle röportaj xD

4 posters
YazarMesaj
Epicurus

Epicurus

Mike'tan kendsiyle röportaj xD Empty
MesajKonu: Mike'tan kendsiyle röportaj xD   Mike'tan kendsiyle röportaj xD EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 7:39 am

Mike bu yazısında Old Mike ve Young Mike arasında röportaj yaptı xD Mike kendini yaşlı hissetmeye başladı galiba... Mike'ın son yazısının çevirisi:

RESPONSES:FAN SITES, TWITTER, OLD VS. NEW MIKE

Fan sorularına yeni yanıtlar...
Colinreid tarafından yollandı- Resimlerini görmek için sabırsızlanıyorum Mike! Zamanını ayırırsan yeni LP fan site ile neler düşündüğünü yorum yapabilirsin http://www.lpresurrection.com? Teşekkürler Mike.
M: Güzel görünüyor! Güzel çalışmanızı koruyun.

Posted 42 minutes ago by isadora - http://twitter.com/m_shinoda bu senin mi?
M: "İyi yönetici planlarını ortaya serer, iyi general kaynaklarını geliştirir." Sun Tzu, The Art of War

Posted by nike91 - mike, biçok kişinin senin hakkında bilmek istedikleri var, demek istediğim MTM çıktığı zaman yaptığın birçok röportajda son 2-2,5 yılda değiştiğini söyledin. Daha çok HT & meteora periyodundaki Mike Shinoda ve MTM & new divide arasındaki Mike Shinodayı öğrenmek istiyorum.

M: Bu şöyle bir şey olacak:
[9M: Şuanki Mike] [1M: 2001 deki Mike]
09 Mike: Selam genç Mike.
'01 Mike: Selam yaşlı Mike, seninle tanışmak güzel.
9M: Saçına ne halt oldu öyle??
1M: Önce ağarttım sonra kırmızıya boyadım.
9M: Pişman olmayacağına eminim. MTM'yi dinledin mi?
1M: Evet, muhteşem! Keşke ben de bu kadar çeşitli, kompleks ve düşünceli bir albüm yapabilsem. Yeterli derecede iyi şey söyleyemiyorum.
9M: Teşekkürler genç Mike. Hybrid Theory iyi bir albümdü. İyi iş çıkarmışsınız.
1M: Sen dinledin mi onu? Kayıdı henüz yeni bitirdik. Bunu yapmak zordu ama çıktı ve ben mutluyum. Hey, sen geleceğe geri dönebilecekmisin? Benim boktan dairedemde yorgun, her zaman bardakta nodle,makarna ve peynir yiyorum. Ben, hamamböceklerinin büyük bir isyan için hazırlanıyor olduğunu düşünüyorum.
9M: Eminim sürekli çalışıyorlardır. Muhtemelen kendini daha iyi hissedeceksin albüm piyasaya düştüğünde.
1M:Gelecekte neler değişecek?
9M:Şu ana kadar, çok şey. Hepsini anlatmaya vaktim yok, belki zamanda bir delik falan açabilirim.Doc Brown'a sor.
1M: Dehşet verici. Gerçekten çok heyecanlıyım yola çıkıp şarkılarımızı her gece çalmak için.
9M: Hmm. Sen hiç her gün bir ay boyunca meyvemsi çakıl taşı tahılından yedin mi?
1M: Hayır. Neden?
9M: Unut gitsin. Sizler gelecekte neler yapmayı düşünüyorsunuz?
1M: Duyduğuma göre One Step Closer için bir klip çekeceğiz. Şimdi bir yönetmen seçiyoruz.
9M: Hmm...Kendine bir iyilik yap: yönetmeni salla ve sadece bir canlı video çek.
1M: Ne? Anlamadım. Neden?

Bunun altına da 2 video koymş...
One Step Closer
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseac...d=52975283

http://www.tudou.com/programs/view/CQGpnNQYBKE

Not: Daha lise öğrencisi olduğumdan dolayı bazı cümlelerde hatalar olabilir ama genel anlamda doğru...
' Broken ^^
VIP
VIP
' Broken ^^

MesajKonu: Geri: Mike'tan kendsiyle röportaj xD   Mike'tan kendsiyle röportaj xD EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:18 pm

U-www Mike'tan kendsiyle röportaj xD 369373
Süper ! x)) *
Tesekkurler Tatlım <3 ! Mike'tan kendsiyle röportaj xD 166157
Shinoda.

Shinoda.

MesajKonu: Geri: Mike'tan kendsiyle röportaj xD   Mike'tan kendsiyle röportaj xD EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:52 am

9M: Hmm...Kendine bir iyilik yap: yönetmeni salla ve sadece bir canlı video çek.
1M: Ne? Anlamadım. Neden?

ahaha Very Happy OSC nin klibinden nefret ettiğini söylemişti.. Very Happy
' Broken ^^
VIP
VIP
' Broken ^^

MesajKonu: Geri: Mike'tan kendsiyle röportaj xD   Mike'tan kendsiyle röportaj xD EmptyPaz Eyl. 13, 2009 4:07 pm

Evet yaa (:
Süper bişey Very Happy
SweeTThinG

SweeTThinG

MesajKonu: Geri: Mike'tan kendsiyle röportaj xD   Mike'tan kendsiyle röportaj xD EmptyPaz Ekim 11, 2009 9:20 pm

Hamam böcekleri isyanda ha!? puah bu adam hep komik olmak zorundamı Happy

paylasım için tesekkürler +1

Mike'tan kendsiyle röportaj xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linkin Park yeni albümle ilgili bi röportaj
» Chester'ın Alman radyo istasyonu Energy ile yaptığı röportaj: