Chester Bennington Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Esenlikler Herkesee (:

YazarMesaj
Chess_Ayzıt

Chess_Ayzıt

Esenlikler Herkesee (: Empty
MesajKonu: Esenlikler Herkesee (:   Esenlikler Herkesee (: EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 10:42 am

Tekrar selaam. Siteye birkaç ay önce üye oldum, pek açık olamıyorum maalesef. Çünkü yaz-kış farketmiyor ders çalışıyorum. Arada sırada açıp gözatmama rağmen siteyi çok sevdim (: Neyse kendimi tanıtayım kısaca (: Adım Tuğçe. 17 yaşıma girdim 24 ağustosta. (: 93 doğumluyum. Ankara'da oturuyorum. Nereli olduğumu eğer anlatmaya başlarsam uzun sürer. Şöyle diyim babam Manisalı ama babaannem ve dedem Bulgaristan göçmeni (:

Tek izlediğim yani ciddi anlamda takipçisi olduğum dizi Supernatural. Jensen Ackles (Dean Winchester) beğendiğim karakterdir. Bunun dışında Gece Evi Serisi (House Of Night)' ne bayılıyorum. Kitapları mükemmel. Çok kitap okurum, o dünyada kaybolmayı severim. Ayrıca Galatasaraylıyım ve tam bir Türkiye-Türk aşığıyım (:

Müziğe gelince ; tabiki Linkin Park en başta 4,5 senedir dinliyorum (: ama dinlediğim gruplar arasında Slipknot, Rammstein, System of a down, Limp Bizkit, Korn, Bullet For My Valentine, Depeche Mode, Disturbed, Draconian, Papa Roach, Shattersphere (pek bilinen bir grup değil ama dinleyin derim), The White Stripes, Scorpions, Dead By Sunrise var. Ama tek şarkılık dinlediklerim var Static-X gibi. Onları saymak istemiyorum (: Bu tarzın dışında These New Puritans ve Hurts gruplarını da dinlerim. (: A tabi Justin Timberlake (bieber diyeceğimi düşünmediniz umarım) ve asla unutulmayacak Popun Kralı MICHAEL JACKSON da var. (:

Neyse kısaca dedim bayağı uzun oldu (: Umarım iyi anlaşırız ve kalıcı olurum. Sitede payı olan herkesin ellerine sağlık (:

Bu arada Lq'nin son çıkan şarkısı hatta son çıkan 2 şarkısı (The Catalyst ve Wretches and Kings) gerçekten mükemmel (:

(: (: (:

Esenlikler Herkesee (:
1 sayfadaki 1 sayfası