Chester Bennington Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)

2 posters
YazarMesaj
TaylorM
Admin
Admin
TaylorM

Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!) Empty
MesajKonu: Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)   Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!) EmptyCuma Ağus. 14, 2009 1:01 pm

Konu: Pantalon giyen herhangi bir canlının peşinde olmadığın için kendini garip mi hissediyorsun? Üzülme- erkeklerin peşinde koşmak bir kanun değil!

Sınıfındaki tüm kızlar, bir üst sınıftaki hoş çocuğa , Orlando Bloom’a veya yeni gelen, müthiş fit beden eğitim hocasına hayran hayran bakıyor mu? Tabii ki sen hariç! Etrafındaki her yakışıklıya aşık olmadığın için kendini dışlanmış hissetsen de, bu garip değil. Kimsenin seninle bu durum çok garipmiş gibi konuşmasına izin verme!
Karşı cinse dair yeni hisler geliştirmek büyüme sürecinin bir parçasıdır fakat bunun seni ne zaman etkileyeceğini bilemezsin. Herkes farklı zamanlarda bunları hissedebilir. Senin hala başka şeylerle uğraşıyor olman, garip olduğunu göstermez. Bu arada başka şeylerle uğraşmak, belki de seni çok daha ilginç ve çekici biri yapar!
GLORY
Moderatör
Moderatör
GLORY

MesajKonu: Geri: Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)   Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!) EmptyPaz Ağus. 23, 2009 12:13 am

Sağol =)
TaylorM
Admin
Admin
TaylorM

MesajKonu: Geri: Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)   Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!) EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 3:06 am

Önemli değil Canım =)

Hepsi, erkeklerin peşinde (Ben Hariç!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D